Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pismo deda mrazu

Go down 
Autor/icaPoruka
DeathAngel
Admin
DeathAngel


Broj postova : 68
Registration date : 13.02.2009

Pismo deda mrazu Empty
PostajNaslov: Pismo deda mrazu   Pismo deda mrazu Icon_minitimened vel 15, 2009 8:56 pm

Nedragi Deda Mraze

Mora da si iznenaden što ti pišem na samom pocetku godine, ali hteo bih da ti razjasnim neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to baš od onog dana kada sam ti poslao pismo sa mojim željama.

Pisao sam Ti da želim bicikl, rolšule, Matchbox pistu s auticima i loptu. Rasturao sam se od ucenja cele godine, ni jednom nisam zakasnio, pa cak sam dolazio i ranije u školu da bih pomogao drugarima oko zadataka. Bio sam najbolji ucenik u razredu a osvojio sam i prvo mesto na takmicenju mladih matematicara. U celom naselju ama baš niko se pristojnije nije ponašao od mene, ni moj stariji brat Steva, ni mama ni tata, komšije i da ne pominjem. Cak sam i bakama i dedama pomagao da predu preko ulice i dobio znacku "Najbolji mali policajac".

Pošto iz navedenog i najveca budala može da zakljuci da sam tokom cele prošle godine bio decak za primer, sada bih želeo da tebi, dragi Deda Mreze postavim nekoliko pitanja:

Kako si uopšte imao muda da mi posle svega ispod jelke ostaviš usrani Yo-Yo, jebale te carape sa znakom Matrix-a, i one lego kocke? Imaš li ti uopšte mozga u toj debeloj glavi? Zar misliš da sam se ja cele jebene godine mucio i trudio ni za šta, jebali te pokloni? Mene si zajebao kao da sam ti najgori neprijatelj, p*** ti lepa materina, a onom pederu Jovi od prekoputa si ostavio najnoviji bicikl, iako ih vec ima tri, keva mu se kara sa šefom pa zaradila.

Nemoj slucajno da se zajebeš pa da naredne godine probaš da se ufuljaš kroz dimnjak u moju kucu. Sjebacu te kao mladog majmuna, kretenu jedan bradati. A od onog tvog jelena cu kobasice da napravim, pa ces morati peške do jebenog Severnog Pola, isto kao što sad i ja pešacim jer mi nisi doneo bicikl. Teraj se u k*** Deda Mraze, i samo da znaš da ja sve pamtim, a sledece godine cu ti se slatko najebati majke, pederu jedan debeli i bradati.

Bez ljubavi, Perica
[Vrh] Go down
 
Pismo deda mrazu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Plavusino pismo sinu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Zabava :: Smešna strana foruma !-
Forum(o)Bir: